HIFU ProLift

HIFU – nieinwazyjny lifting twarzy i ciała

Zabiegi z wykorzystaniem HIFU działają przeciwstarzeniowo, zmniejszają powstające wraz z wiekiem zwiotczenia skórne. Zabiegi wykonujemy również na całe ciało w celu ujędrnienia oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

HIFU ProLift Szczecin Gabinet La Fiori

Mechanizm działania HIFU

HIFU-ProLif-w-La-Fiori-Szczecin

Urządzenie HIFU pozwala na precyzyjne dostarczenie energii termicznej w określone miejsce dzięki odpowiedniej modulacji fali, która przyjmuje kształt stożka. Największe skupienie energii osiągamy na szczycie stożka i tam też dochodzi do stymulacji. Wywołany kontrolowany i selektywny uraz termiczny powoduje reakcję w postaci tworzenia i remodelingu kolagenu w przypadku utraty jędrności lub zniszczenie komórek tłuszczowych w zabiegach wyszczuplających.

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 60-75 stopni C jest w zależności od potrzeby dostarczana do:
-powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej,
– do warstwy SMAS (mięśniowo-powięziowej)
– lub do warstwy tkanki tłuszczowej.

W zależności od miejsca zabiegowego i rodzaju efektu jaki chcemy uzyskać stosujemy odpowiednie głowice zabiegowe oraz dobieramy indywidualnie optymalne parametry.

Do zabiegów ujędrniających skórę twarzy i dekoltu dedykowane są przetworniki wprowadzające ultradźwięki na głębokość 1,5/3/4,5 mm, natomiast do zabiegów modelujących sylwetkę odpowiednio stosujemy przetworniki 8/13 mm.

Efekt widoczny jest już po 1 zabiegu.

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Ogromną zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

Cena: w zależności od obszaru, sprawdź CENNIK

Zadzwoń pod numer: 695 426 720 i umów się na zabieg!

Ładowanie…