ul. Kwiatkowskiego 1A/6, 71-004 Szczecin
516 104 406

pn-pt: 10-18, so: umówione zabiegi

ul. Kwiatkowskiego 1A/6, 71-004 Szczecin
516 104 406
pn-pt: 10-18, so: umówione zabiegi
Spełnij swoje marzenia,
zmień świat na bardziej kolorowy
w La Fiori
Zapraszam
Małgorzata Kuśmirek-Makuch z zespołem

Zapraszam

MASAŻE
Logo La-fiori czarne tło
Masaże w La Fiori
Masaż klasyczny
Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.
Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej.
Drenaż limfatyczny
Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu uciskowego wykonywanego w celu pobudzenia krążenia limfy. Główne wskazania do wykonania masażu limfatycznego to zastoje limfatyczne, obrzęki, detoksykacja organizmu, redukcja cellulitu i wspomaganie procesu odchudzania.
Masaż antycellulitowy
Masaż antycellulitowy polega na uciskaniu umięśnionych części ciała na tyle mocno i rytmicznie, aby poprawić ukrwienie podskórnej warstwy tłuszczowej, pobudzić pracę układu limfatycznego oraz zwiększyć jędrność skóry. Dynamiczne ruchy mają działanie modelujące, czyli rozbijające nieprawidłowo rozmieszczone tkankę tłuszczową, którą nazywamy cellulitem. Masaż antycellulitowy ma również działania prozdrowotne, bo wspomaga usuwanie toksyn i innych zalegających pod skórą produktów przemiany materii.
Masaż bańką chińską
Masaż bańką chińską wykorzystuje podciśnienie, które powoduje delikatne, miejscowe zasysanie skóry. Poprzez pobudzenie krążenia krwi i limfy w organizmie, dochodzi do szybszego pozbywania się tkanki tłuszczowej i toksyn. Poprawia jędrność skóry i likwiduje cellulit. Wykonywany w serii daje świetne efekty. Zaleca się wykonywać do 1 do 3 zabiegów w tygodniu.
MASAŻE ORIENTALNE
Masaż czekoladą
Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom: lipida, witaminy z grupy B, witaminę A i E oraz magnez.
Masaż ciepłymi olejami
Masaż ciepłymi olejami wyciszający, rytualny i w pełni relaksujący masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków z dodatkiem naturalnej mieszanki olejów eterycznych.
Celem masażu jest wprowadzenie ciała i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia. Masaż przyniesie energię na cały dzień. Zastosowane specjalne techniki masażu spowodują odprężenie, oczyszczenie oraz pozbycie się toksyn z organizmu. Masaż ciepłymi olejkami jest szczególnie zalecany przy chronicznym zmęczeniu i zatraceniu energii witalnej oraz w stanach stresu, bezsenności i przy stanach bólowych mięśni czy pleców.
Masaż świecą
Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników. Masaż świecą obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem olejek ze świecy ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, pozostawiające skórę nawilżoną, miękką w dotyku oraz otuloną zmysłowym zapachem.

cennik masaży

30 minut masażu

90 zł

  45 minut masażu

  130 zł

   60 minut masażu

   160 zł

    90 minut masażu

    210 zł

     30 minut masażu

     120 zł

      60 minut masażu

      210 zł

       90 minut masażu

       270 zł

        Masaż

        relaksacyjny, klasyczny, drenaż

        80 zł

        • 20 minut

        Masaż

        na bruksizm

        110 zł

        • 30 minut

        Masaż

        anti-aging

        110 zł

        • 30 minut

        Masaż

        anti-aging

        160 zł

        • 45 minut

        Masaż

        Kobido

        220 zł

        • 60 minut

        Umów wizytę: 500 028 580