ul. Kwiatkowskiego 1A/6, 71-004 Szczecin
516 104 406

pn-pt: 10-18, so: umówione zabiegi

ul. Kwiatkowskiego 1A/6, 71-004 Szczecin
516 104 406
pn-pt: 10-18, so: umówione zabiegi
Spełnij swoje marzenia,
zmień świat na bardziej kolorowy
w La Fiori
Zapraszam
Małgorzata Kuśmirek-Makuch z zespołem

Zapraszam

Zabiegi Arosha

Zabiegi Arosha

Logo La-fiori-kwiat na czarnym
Zabiegi Arosha
uwielbiane przez miliony kobiet w Polsce, to bardzo skuteczna terapia.
Przeznaczone są do intensywnej i skutecznej walki z niedoskonałościami i utraty niechcianych centymetrów. Zabiegi dobierane są indywidualnie w zależności od problemu.
Zabiegi z bandaży i presoterapią lub zabieg z peelingiem, ampułką, bandażami i presoterapią
aqua drain
Zabieg drenujący / z solą z Morza Martwego. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekt utraty do – 3 cm, nawet po pierwszym zabiegu.
slim cel
Zabieg wyszczuplający. Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi.
lipho cel
Zabieg wyszczuplający i na cellulit. Połączenie kofeiny i L-karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipocytów. Lipho Cel skuteczne narzędzie do walki z cellulitem włóknistym oraz przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
firm up
Zabieg ujędrniający / świeży. Bardzo bogaty w składniki aktywne. Pomaga złagodzić objawy spowodowane przez retencję wody i cellulitu. Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę.
lift plus
Zabieg odbudowujący. Dzięki specjalnym właściwościom glonów, stymuluje aktywność fibroblastów, regenerując skórę, nadając jej elastyczność i napięcie. Wspomaga kuracje antystarzeniowe.
Lipofit zabieg na brzuch
Zestaw o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, zapro- jektowany z myślą o problematycznej partii ciała jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.
Zabieg z peelingiem, fazą aktywną, płatem na brzuch i presoterapią
Zabieg 100 DETOX
Stymuluje komórkowy system detoksykacji, uwalniając komórki z toksyn, które gromadzą się wewnątrz nich i zaburzają ich funkcjonowanie. Oprócz detoksykacji zabieg poprawia strukturę skóry i naturalny blask.
Usuwa martwe komórki. Dogłębnie oczyszcza skórę. Wygładza i wyrównuje koloryt. Pobudza mikrokrążenie. Dotlenia tkanki.
Zabieg z peelingiem, fazą aktywną, bandażami na całe ciało i presoterapią

cennik

cennik

zabiegi z bandażami

240zł

  Zabieg z peelingiem, ampułką, i bandażami

  290zł

   Zabieg na brzuch

   320zł

    Zabieg detoksykujący

    350zł

     Zadzwoń i umów się na wizytę.
     tel: 500 028 580