ul. Kwiatkowskiego 1A/6, 71-004 Szczecin
516 104 406

pn-pt: 10-18, so: umówione zabiegi

ul. Kwiatkowskiego 1A/6, 71-004 Szczecin
516 104 406
pn-pt: 10-18, so: umówione zabiegi
Spełnij swoje marzenia,
zmień świat na bardziej kolorowy
w La Fiori
Zapraszam
Małgorzata Kuśmirek-Makuch z zespołem

Zapraszam

Zabiegi Arosha

Zabiegi Arosha

Logo La-fiori-kwiat na czarnym
Zabiegi Arosha
uwielbiane przez miliony kobiet w Polsce, to bardzo skuteczna terapia.
Przeznaczone są do intensywnej i skutecznej walki z niedoskonałościami i utraty niechcianych centymetrów. Zabiegi dobierane są indywidualnie w zależności od problemu.
Zabiegi z bandaży i presoterapią lub zabieg z peelingiem, ampułką, bandażami i presoterapią
aqua drain
Zabieg drenujący / z solą z Morza Martwego. Pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Daje efekt utraty do – 3 cm, nawet po pierwszym zabiegu.
slim cel
Zabieg wyszczuplający. Efekt wyszczuplający, stymuluje proces rozkładu trójglicerydów, likwiduje obrzęki, stymuluje przemianę materii oraz poprawia mikrokrążenie krwi.
lipho cel
Zabieg wyszczuplający i na cellulit. Połączenie kofeiny i L-karnityny zmniejsza objętość trójglicerydów i adipocytów. Lipho Cel skuteczne narzędzie do walki z cellulitem włóknistym oraz przypadku zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
firm up
Zabieg ujędrniający / świeży. Bardzo bogaty w składniki aktywne. Pomaga złagodzić objawy spowodowane przez retencję wody i cellulitu. Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę.
lift plus
Zabieg odbudowujący. Dzięki specjalnym właściwościom glonów, stymuluje aktywność fibroblastów, regenerując skórę, nadając jej elastyczność i napięcie. Wspomaga kuracje antystarzeniowe.
Lipofit zabieg na brzuch
Zestaw o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, zapro- jektowany z myślą o problematycznej partii ciała jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.
Zabieg z peelingiem, fazą aktywną, płatem na brzuch i presoterapią
Zabieg 100 DETOX
Stymuluje komórkowy system detoksykacji, uwalniając komórki z toksyn, które gromadzą się wewnątrz nich i zaburzają ich funkcjonowanie. Oprócz detoksykacji zabieg poprawia strukturę skóry i naturalny blask.
Usuwa martwe komórki. Dogłębnie oczyszcza skórę. Wygładza i wyrównuje koloryt. Pobudza mikrokrążenie. Dotlenia tkanki.
Zabieg z peelingiem, fazą aktywną, bandażami na całe ciało i presoterapią
Zabieg 200 NIO DRAIN+
Innowacyjna terapia drenująca, która przywraca równowagę oraz odbudowuje barierę skóry. Zabieg pobudza mikrokrążenie i wspomaga układ limfatyczny w celu usuwania toksyn i nadmiaru płynów, odpowiedzialnych za zatrzymywanie wody, obrzęki i cellulit tłuszczowy. Technologia NIOCONTROL™ przyspiesza przenikanie składników aktywnych w głąb skóry dla osiągnięcia maksymalnego efektu.
Zabieg 330 FIBROCEL
Zabieg opracowany w celu przeciwdziałania niedoskonałościom skórnym spowodowanym zaawansowanym stadium cellulitu. Wysokie stężenie kolagenazy zawarte w preparatach, selektywnie rozkłada amorficzny kolagen wokół komórek tłuszczowych, promując degradację włóknistych guzków i redukcję “skórki pomarańczowej”.
Zabieg 310 FIRMING
Zestaw specjalnie zaprojektowany, aby zliftingować i wymodelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

cennik

cennik

zabieg z bandażami
i presoterapią

270zł

  zabieg z peelingiem ampułką bandażami
  i presoterapią

  310zł

   zabieg na brzuch
   z presoterapią

   350zł

    zabieg detoksykujący
    z presoterapią

    380zł

     Zadzwoń i umów się na wizytę.
     tel: 500 028 580